Galdu klāšana un Keiterings

  banketu organizēšana

  izbraukumu banketi

  banketu ēdienkartes

Korporatīvo, kāzu vai izklaides pasākumu organizēšana jebkurā klientam ērtā vietā, nodrošinot to ar apkalpojošo personālu un galdu servējumu.

Galdu klāšanas pakalpojumi

Banketu, furšetu, grila vakaru, kafijas paužu, kokteiļu vakaru, korporatīvo svētku un kāzu vai izklaides pasākumu, izbraukuma tirdzniecības  organizēšana jebkurā klientam ērtā vietā, nodrošinot to ar apkalpojošo personālu un galdu servējumu.

Pilna servisa nodrošināšanai klājam galdus gan telpās, gan uzstādam nojumes un piegādājam nepieciešamo aprīkojumu, lai svinības varētu notikt ārpus telpām.

Organizējam galdu un telpu dekorēšanas pakalpojumus, tematiskās aktivitātes, piedāvājam foto un video pakalpojumus.

Izbraukuma galdu klāšana

Piedāvājam arī ēdienu gatavošanu uz atklātas uguns, tai skaitā, grilēta vesela cūka vai jērs, svilināta laša fileja uz uguns, u.c.

Piedāvājam organizēt ēdināšanas pakalpojumu līdz 3000 personām kultūras pasākumos, sporta spēlēs u.c. brīvā dabā, gatavojot ēdienus uz vietas – lielajos katlos gan uz malkas, gan gāzes degļiem, ar malku kurināmā “lauku virtuvē”, uz griliem.

Pieteikt atzvanu

hCaptcha

Ko mēs darām?

“Latvian Catering Company” sniedz keiteringa un pasākumu organizēšanas pakalpojumus.

Pilna pasākumu rīkošana (vadīšana, ēdināšana, dekorēšana, mūzika, foto un video)

Keiterings (banketi, kokteiļu vakari, korporatīvie svētki un izklaides pasākumi.)

Izbraukumu tirdzniecība (organizēšana jebkurā klientam ērtā vietā.)

Par mums

Mēs priecājamies par iespēju gatavot pārmaiņām bagātas ēdienkartes un svinēt svētkus ģimenes un draugu lokā. Jau 20 gadu garumā mēs esam klājuši galdus ar skaistiem traukiem, rūpīgi izvēlētiem galda piederumiem un glāzēm, izdaiļojuši tos ar ziediem un augļiem. Kā mēs to esam darījuši, jūs varat aplūkot daudzajās fotogrāfijās.

Mūsu komanda arvien ir radoša, idejām bagāta. Ēdiena gatavošana un pasniegšana – tā ir mūsu aizrautība un dzīves stils. Ēdiens sen vairs nav tikai ēdiens. Ēdiens ir daļa no tā, ko mēs domājam, kādi esam un kā jūtamies. Tas sniedz mums prieku, baudu, kopīgus laika pavadīšanas brīžus.

Svētkus svin tas, kuram ir pamats priekam un kurš labprāt šo prieku dala ar ģimeni, draugiem un saviem viesiem. Viņam ir prieks draugu lokā sēdēt pie viesu galda, ieturēt maltīti, baudīt un, interesanti sarunājoties, aizmirst par laiku. Svētki vienmēr ir dāvana jūsu viesiem.

Citi pakalpojumi