Keiterings

Keiterings ir pakalpojums, kurš sevī ietver banketu organizēšanu jebkurā klientam ērtā vietā.

             

Nodrošinam banketu apkalpošanu līdz 1000 cilvēkiem. Klājam galdus gan telpās, gan uzstādām nojumes un nodrošinam nepieciešamo aprīkojumu, lai svinības varētu notikt ārpus telpām. Nodrošinam ar apkalpojošo personālu, galdu un telpu noformējumu, kā arī alternatīvo enerģijas avotu. Mūsu klienti ir "Baltijas Kausa fonds", "E. Gulbja laboratorija", "Kērlinga halle", Garkalnes novada dome, "Valsts nekustamie īpašumi", "LDZ Ritošā sastāva serviss", BJIC "Auseklis", kā arī daudzi citi. Jau vairāk kā desmit gadus nodarbojamies arī ar izbraukuma tirdzniecību. Esam strādājuši motokrosos daudzās Latvijas pilsētās, autokrosos Smiltenē, Baltic Beach Party, Latvijas Etnogrāfiskajā Brīvdabas muzejā, pilsētas svētkos, Bauskas kantrī mūzikas festivālā, kā arī daudzās citur.

Piedāvājumā ir plašs ēdienu sortiments dažādām gaumēm, kā arī ir iespējas individuāliem risinājumiem svētku galdiem vai tematiskajām ballītēm. Pie mums var pasūtīt...

pildītas līdakas...

                             augļu piramīdas...   

                                                             ananāsu palmas...  

Mums ir plašs grila piedāvajums: tradicionālais šašliks, grilētas karbonādes un steiki, zivis un dārzeņi, piedāvājam arī pēc tradicionālām uzbeku receptēm gatavotu plovu, vāram zupu uz uguns, cepam maizi uz iesma ugunskurā.

       

  Īpašais piedāvājums - grilēts sivēns vai jērs.

                                                                 

  Telpu un galdu noformēšanā piedāvājam floristu pakalpojumus.

       

                             Un kas gan par svinībām bez kūkas.

                                           Mūsu konditori piedāvā tortes un klinģerus dažādām gaumēm.

           

 

      Karvings

  No angļu valodas (carving) izgriešana. Šis nosaukums starptautiskajā valodā jau sen ir kļuvis par apzīmējumu mākslinieciskiem griezumiem no dažādiem materiāliem.

Augļu un dārzeņu karvinga māksla ir radusies Tālajos Austrumos jau vairāk kā tūkstoš gadus atpakaļ. Daudzās valstīs šis mākslas veids vilina gan amatierus, gan profesionāļus. Mūsdienās nav iedomājamas kulinārijas izstādes, produktu šovi, svinīgas ceremonijas un viesības bez augļu un dārzeņu mākslinieciskajiem dekoriem.

Piedāvājam arī jums netradicionālus mākslinieciskos noformējumus svētku galdam, izveidojot Vienīgi Jums veltītas kompozīcijas no augļiem un dārzeņiem.